100 lat tradycji i 20 lat doświadczeń w drukarkach do koszulek

Firma Brother jest światowym liderem producentów drukarek do koszulek. Japońscy inżynierowie od 20 lat tworzą innowacyjne rozwiązania wykraczające poza obowiązujące standardy.
W Japonii zostaje oficjalnie założona firma Yasui Sewing Machine Co. Pan Kanekichi Yasui wkrótce będzie miał dwóch synów,  to oni odziedziczą rodzinną firmę i od 1928 roku zaczną produkować przemysłowe maszyny do szycia pod marką Brother.
Następuje dynamiczny rozwój firmy Brother. Zostają utworzone oddziały handlowe w obu Amerykach i Europie. Firma produkuje maszyny do szycia domowe i przemysłowe.
Brother produkuje pierwsze drukarki w swojej historii – są to szybkie drukarki igłowe zaprojektowane przy współpracy z firmą Centronics Data Computer Corp. Kilka lat później firma Brother tworzy własną elektroniczną technologię sterowania głowicą drukującą i stosuje ją we własnych konstrukcjach faksów i drukarek biurowych.
Brother rozpoczyna prace nad technologią umożliwiającą druk bezpośredni na koszulkach i tekstyliach. Wkrótce idea zostanie zrealizowana w formie drukarki do koszulek.
Powstaje pierwszy prototyp drukarki do koszulek zaprojektowany przez firmę Brother.
Odbywa się premiera pierwszej drukarki do koszulek przygotowanej do seryjnej produkcji. GT-541 zostaje zaprezentowana po raz pierwszy na na targach ISS w Atlancie. Maszyna nie posiada białego atramentu. Służy jedynie do druku białych i jasnych koszulek.
Do sprzedaży seryjnej trafia pierwsza drukarka Brother z białym atramentem. Maszyna posiada dwa podajniki. Premiera odbywa się podczas targów SGIA.
Brother rozpoczyna produkcje nowej serii GT-3. Są to 3 modele różniące się między sobą jedynie ilością głowic. Drukarki GT-3 cieszą się olbrzymią popularnością, związku z czym są produkowane do dzisiaj.
Pojawia się nowa generacja drukarek do koszulek – Brother GTX. Drukarka zostaje okrzyknięta rewolucją w druku koszulek, ponieważ  maszyna jest 3-krotnie szybsza od poprzednich generacji oraz zapewnia nieosiągalną wcześniej jakość druku, dzięki możliwości zastosowania atramentów Innobella Textille.

Brother GTXpro charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. Nowa drukarka oszczędza czas i atrament, jednocześnie zwiększając szybkość druku.

Przemysłowa wydajność i elastyczność produkcji
w jednej maszynie.

Brother GTX600 – kolejny wielki krok w produkcji masowej! Synergia DTG & DTF

FacebookYoutube